| R0011 a întrebat:

As vrea sa slabesc vreo 5 kg cat de repede. Am nevoie sa ma ajutati cu un "program" ca sa zic asa. Ce fel de exercitii ar trebui sa fac, avand in vedere ca nu vreau sa fac muschi? E bine merg si la alergat pe langa exercitiile facute acasa? Vreau sa dau jos in special din burta si coapsele interioare. Am deja muschi care se vad destul de tare, de aceea vreau sa evit marirea lor. Am inteles ca nu ar trebui sa consum proteine thinking As vrea mai multe sfaturi, detalii. Multumesc si funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| Georgygeorgyy12 a răspuns:

Pai exista ceaiurile de slabit, sunt mai multe firme din care poti alege. Se ia unul dimineata, unul la pranzi si seara, sper ca te-am ajutat. Fundita?