| Afsdghvcs a întrebat:

Hei TPU, pentru inceput este ok 4 antrenamente pe saptamana una dupa alta iar dupa vineri si in weekend pauza, fac sala cam cate 1 ora sau 2 pe zi de obicei 2? Apropo am o febra musculara vai mama laughing)) e un semn bun sau rau?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când ai febră musculară, pauză o zi. Cui pe cui se scoate, până nu trece febra musculară complet, antrenament din nou.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Cam ce antrenament faci in 2 ore, te pregătești pentru IFBB? Tind sa cred ca esti începător, 4 zile pe saptamana si 1 dupa alta e cam mult. Febra NU este semnul că mușchii cresc.

| Afsdghvcs explică (pentru BuLaNNNeL):

Pai sunt incepator, e mult sau putin 2 ore?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Afsdghvcs):

E mult. Ce tehnica de antrenament folosesti?