| Adrian1555 a întrebat:

Hei TPU
Recent am facut 2 luni jumate de sala
Dar din cauza ca eu voiam sa cresc in masa musculara si aveam grasime am renuntat pentru iarna asta ca sa slabesc si din martie cand am ajuns la kg dorite sa pun masa musculara
Acum imi calculez caloriile pe aplicatia myfitnesspal si am selectat undeva la 1500c( adica un kil pe sapt)
Mananc tot ce vreau dar in limita caloriilor
Si seara mananc undeva mai slab sa zic asa gen salata de piept de pui, peste pangasius si cam atat momentan ( intrebarea e o sa se vada rezultate daca nu mai fac sport pe langa decat inot de 3 ori pe sapt? Si aplicatia chiar e buna? Si daca mai aveti mancaruri pentru cina slabe si din carne de pui sau cv de genu astept pareri)
MS

4 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Da e buna aplicatia. La ce te referi cand spui rezultate? Sa slabesti?

| Adrian1555 explică (pentru DovleacTurbat):

Da,in materie de slabit

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Adrian1555):

Pai daca iti pastrezi deficitul caloric cu alimentatia, da vei slabi si fara sport. Sportul e doar o unealta care te ajuta sa mai arzi niste calorii in plus, dar poti slabi si fara el.

| heracles a răspuns:

Pangasius-ul, cel mai nociv peste, mai bine ai manca somon file afumat, sau pur si simplu un peste pastrav, crap, il prajesti acasa si gata