| the1975 a întrebat:

Stie cineva daca este prea tarziu sa ma apuc de inot la 16 ani? Am mai facut inot in trecut, timp de 3 ani.( m-am lasat in 2013) Este pasiunea mea si chiar sper ca pot performa acest sport in continuare.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este destul de greu, dupa o asemenea intrerupere dar s-ar putea, daca ai talent si esti dispus la multa munca.
In orice caz vorbeste cu fostul tau antrenor, el te cunoaste cel mai bine si ar putea sa te sfatuiasca mai bine decat noi.