| sweetchocolate a întrebat:

Am 13 ani aproape 14 si nu am fund mai deloc.Sunt multumita de corpul meu, adica am picioarele subtiri si ok, si sani, dar fundu e plat. Vreau sa stiu ce as putea face. Daca de ex. merg la aerobic, sau la fitness sau sa-mi cumpar o bicicleta de asta fitness acasa, ar avea vreun rezultat?

1 răspuns:
| ioana379 a răspuns:

Buna! De obicei bicicleta iti lucreaza mai mult muschii picioarelor, deci nu stiu cat de eficienta ar fi pentru problema ta. Ai putea incerca cateva exercitii explicate pe site-ul acesta: http://sanatate.acasa.ro/......t-312.html Sper sa-ti fie de ajutor!:)