| IoanaIonuca a întrebat:

Hello, am nevoie de putin ajutor. Ce credeti, are rost sa ma inscriu http://www.pronutrition.ro/fitchallenge/? (Ca si participant) Timp de 3 luni respect ce zice un antrenor (sport+alimentatie+suplimente). M-ar tenta, dar parca mi-e si putin frica, mai ales de cum o sa arat la sfarsit

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Buna! Pai ce ai de pierdut? nu ai absolut nimic de pierdut, ai numai de castigat.Din cate am citit este un concurs si chiar daca nu-l castigi, faci sport si inveti exercitii noiwinking

| HadesSs a răspuns:

Ti-e frica de cum o sa arati la sfarsit, hai ca asta e buna tare, eu mi-as dori sa pot participa dar nu prea ma incadrez ca sunt departe de Sibiu, cam pe acolo se tin toate.

| IoanaIonuca explică (pentru HadesSs):

Ăă, da laughing Adica nu vreau sa ma fac prea musculoasa, desi 3 luni e destul de putin sa poti face asta. Nu e in Sibiu si poate participa oricine, din toata tara. Doar prima si ultima "intalnire" e la Dej si daca antrenorul e din alta parte cu tine, se comunica online.

| HadesSs a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Din constructie fetele nu devin musculoase peste noapte, alea pe care le vezi tu in reviste sunt de mult pe stero happy. Femeile nu produc asa mult testosteron incat sa devin "barbati" happy