| whein1991 a întrebat:

am 15 ani si m-am apucat de sala dupa urmatorul program : Luni:umeri+picioare; Marti:biceps+piept; Miercuri:pauza; Joi:triceps+spate; Vineri:pauza; Sambata:piept. In fiecare zi din antrenament fac abdomene. Ce credeti este bun?

Răspuns Câştigător
| adishorMS a răspuns:

E ok dar abdomenul cand se relaxeaza
parerea mea sa combini abdomenul cu piept-ul sambata si nu cu greutati mari deocamdata pana peste 1-2 ani

2 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Uite aici antrenament+alimentatie corecte! -http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| cristif a răspuns:

Nu e bun programul, faci fiecare grupa de muschi DOAR O DATA pe saptamana.