| whein1991 a întrebat:

de ceva timp m-am apucat de sala si vreau sa imi raspundeti daca urmatorul program este bun Luni: umeri+picioare Marti:piept+biceps Miercuri:pauza Joi:spate+triceps Vineri:pauza Sambata:piept+biceps DUMINICA:liber.Am 1.78 inaltime si 68 kg

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

De ce de doua ori pe saptamana piept si biceps? In loc de piept si biceps sambata, baga si tu abdomen si oblici.Asa va fi super ok.

1 răspuns:
| Psychothic a răspuns:

De ce faci piept si biceps de 2x/saptamana?
Mai bine ai face abdomene si oblici sambata, cum a zis si Cristi.