| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si m-am apucat de sala. Am 1.73 m si 61 de kg. Vreau sa pun ceva pe mine. Am inceput sa iau GFX 8 si creatina monohidrata.
Dati-mi niste sfaturi daca e bine ce iau.
Ce program trebuie sa urmez sa iau mesele pe zi cat mai eficient?
Cam in cat timp voi incepe sa pun ceva pe mine?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă te îngrijorează aspectul fizic ai putea să consulți un nutriționist decât să iei așa ceva.

| ancaval a răspuns:

Ai doar 16, și timp suficient să te dezvolți.

Nu înțeleg, de ce GFX 8, sau ABC 7, sau ABC 5, sau creatină? De ce?
Chiar nu e cazul. O alimentație sănătoasă te-ar ajuta să te dezvolți fizic, exemplu: proteine - carne, ouă, lapte, brânză + sală, așa să te simți bine, fără efort și cheltuială.

Acum na, dacă neamul tău e slab, salut. Ai toate șansele să fii ca ei. Orice ai face, faci degeaba.