| cryssa a întrebat:

stiti cum pot sa scap de febra musculara?crying

Răspuns Câştigător
| xAndraax a răspuns:

Sa faci mai mult sport sau sa iei o aspirina. sau un masaj la picioare, dar cel mai indicat e sa faci sportwinking

8 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Cryssa,

Am scris un articol interesant despre febra musculara, ce este, de ce apare, si cum poti sa scapi de ea.
Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/febra-musculara-ce-este-si-cum-scapi-de-ea/

| Smile94 a răspuns:

Cu ciocolata si cu o alergare usoara

| micutadhampir a răspuns:

Iei o aspirina si faci putina miscare, fortezi putin muschii la care ai febra ca sa se incalzeasca. Si data viitoare nu te mai arunca asa, ia efortul fizic cu incetisorul, ca sa nu mai faci febra.

| Aოтuu a răspuns:

Ei bine, nu poti. Daca ai febra musculara e foarte bine, chiar daca te doare. Incearca sa iti faci un masaj.

| randy34 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti por si simplu si cat ai febra sa nu faci un sport care implica acel membru la care ai febra.Ea trece cu timpul si nu dureaza mai mult de 1 saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa mai mult sport!

| Vasale_9635 a răspuns:

Faci putina miscare si bei cola mult

| lorenzito a răspuns:

Prin efort fizic si prin gimnastica.Este cel mai bun tratament