| Woobitz a întrebat:

HEY Tpu.VA ROG spuneti-mi si mie ce-a mai usoara metoda de slabit.

Răspuns Câştigător
| D3eaa a răspuns:

Sport, mult Sport ...si mai renunta pe zi ce trece la dulciuri sau manacare [ in loc de o portie in primele zile mai lasi in farfurie, dupa cateva zile mananci doar jumatate ] si mai renunta la dulciuri. Hei ..nu sunt absurda deci nu renunta la a mai manca dulciuri.dar nici chiar multe ..la 2 zile poti manca un baton de ciocolta sau pe fiecare zi o bomboana de ciocolata [daca iti place ciocolata] Succes!

11 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Regim alimentar combinat cu efort fizic

| k4Zy a răspuns:

Te plimbi in fiecare zi cat de mult poti sau mergi la sala

| Chαяtreux a răspuns:

Renuntand la alimentele care ingrasa, si facand sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Post negru timp de câteva săptămâni.

| CannbalCorpse a răspuns:

Facand sport si mancand sanatos. Sper că te.am ajutat. O seară bună.

| Syssissy a răspuns:

Sa nu mananci dupa 6 seara si sa o lasi mai putin cu dulciurile si grasimile.Mananca cat mai multe fructe si legume si mai ales apa cu lamaie.Mult succeswinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Syssissy):

Chestia cu 6 seara e o mare prostie cu care iti fortezi stomacul degeaba.

nu mai recomanda tampenii.

Si la baza nutritiei sunt carbohidratii, NU multe fructe si legume.

"multe fructe si legume" sau "nu mai manca dupa o anumita ora" = sfaturi spuse de HABARNISTI in domeniul nutritiei

| Syssissy a răspuns (pentru Cosmin86):

Aceasta metoda am aplicat-o eu, iar in 2 luni de zile d la 50 d kg am ajuns la 40winking Eu nu dau sfaturi ca sa ma aflu in treaba.Zic ce am facut pe pielea mea.:*

| Cosmin86 a răspuns (pentru Syssissy):

Da, si daca tu ai facut o prostie nu inseamna ca trebuie sa faca toti la fel.

Eu am scazut de la 102 la 85 ( adica mai mult de 10 kg cat ai dat tu ) mancand si 2 mese dupa ora 18, am undeva la 5 mese pe zi.

| Syssissy a răspuns (pentru Cosmin86):

Fiecare cu organismul sau oh go on

| Cosmin86 a răspuns (pentru Syssissy):

Poti slabi si daca stai nemancat, nu asta e ideea. NU e important doar sa slabesti, ci sa slabesti sanatos si sa arati bine ( nu sa devii o plata fara forme cu probleme de sanatate ) iar pentru asta ultima masa trebuie sa fie cu 2 ore inainte de culcare, indiferent de ora si sa ai proteine cu abs lenta si ceva fibre si e ok.