| Panteraa a întrebat:

Vreau sa slabesc la picioare, sa fie mai subtiri si ma gandeam ca alergatul este cea mai buna metoda. Daca alerg o ora- o ora jumate dimineata de luni pana vineri (caci in weekend nu pot) in cat timp se vad rezultatele? Bineinteles cu o dieta corespunzatoare.

Răspuns Câştigător
| PufiiPuff a răspuns:

Buna! big hug Alergatul este foarte bun, dar sa stii ca si bicicleta te poate ajuta. Rezultatele ar trebui sa se vada intr-o saptamana, o saptamana si 2-3 zile...cam asa. Bineinteles cum ai specificat si tu cu o dieta corespunzatoare care sa nu contina dulciuri, paine, prajeala, acid si mezeluri. Succes! kiss

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu m-am apucat de acest program de cateva zile Insanity Deluxe Edition,fuga pe jos slabeste,conteaza viteza,durata,alimentatia zilnica,nu infometa organismul, manca fructe, legume, lactate etc
in 3, 4 luni se vad sau urmezi o dieta slabesti si pui dublu 90 la suta cu asa zisele rete minuni asa se intampla,fa sport mergi pe jos,fugi,sare coarda totil conteaza pentru organism nu uita sasi pui si mintea la contributie si sa citesti o ora, doua pe zi, sa meditezi, creierul dicteaza organismului, daca ai o gandire pozitiva vei avea rezultate

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru deundecumpar):

Tu nu vezi ca si aia i-am recomandat

| bobbyjah a răspuns:

E perfect, si eu fac aceeasi chestie si functioneaza.Rezultatele ar trebui sa apara repede, intr-o saptamana poti observa si te simti mai usoara.Dar ca rezultatele sa fie vizibile, trebuie sa te tii de alergat.Si depinde si de metabolismul tau cat de repede vei slabi.