| claudinho77 a întrebat:

HEYY, am 15 ani sunt din fagaras si as vrea sa stiu cum pot ajunge fotbalist, daca exista vreo cale de exemplu daca stiti vreo echipa de fotbal care cauta jucatori va rog sa-mi spuneti, va multumesc

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Simplu.Te duci la un club de fotbal din apropiere si le spui ca vrei sa dai o proba de joc.Dai tot ce e mai bun din tine la proba aia si te primesc.
Eu iti doresc mult succes.happy

2 răspunsuri:
| JustOneGirl a răspuns:

Poti sa te duci la fc ENA... e clubul sportiv de fotbal din fagaras. vorbesti cu antrenorul si vezi. ( merge... crede-ma )

| claudinho77 explică:

Sunt deja la ena...am uitat sa spun ca vreau sa ma duc la o echipa mai mare...din liga 2 sau chiar 1