| Misha4217 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce sunt proteinele praf? sunt daunatoare sau nu?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In timp fac rau pentru ca sunt chimicale care le folosesc cei care vor sa aiba masa musculara perfecta iar la batranete le atarna muschii de numa numa.

| DuzzyDrey a răspuns (pentru mgtow):

Confunzii Proteinele cu steroizii amicewinking.

| Misha4217 explică (pentru DuzzyDrey):

Ap ce insemna ca nu dauneaza

| mgtow a răspuns (pentru DuzzyDrey):

Acum m-am prins.

| SpaNu88 a răspuns (pentru mgtow):

La batranete oricum atarna tot pe tine... pana si hainele

| DuzzyDrey a răspuns:

Poi Proteine Mananci si tu din mancare zilnic(oua,carne de pui, curcan, vita, Peste, lapte etc) cele praf sunt proteinele extrase din mancarurii si facute sub forma praf. Efecte daunatoare nu au decat daca iei ce nu iti trebuie, in Plus Mananca 4-5 mese bogate in Proteine+carbo, odihna si apoi lasa suplimentele de care bineinteles poate ai nevoie.
Citeste mai multe aici : http://www.getfit.ro/......teice.html

| Claunicks a răspuns:

Nu sunt daunatoare. Nu e vorba de steroizi. E o diferenta intre steroizii anabolizanti si suplimentele nutritive, cum sunt proteinele, aminoaicizii etc.