| Sungmi a întrebat:

Imi puteti recomanda niste exercitii pentru subtiere picoarelor? Sunt mai groase de 1 an si ceva si nu imi plac de nici o culoare.Chiar vreau sa scap de picioarele astea, dar nu stiu care exercitii dau rezultate si care nu.

4 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Fa cat mai multe genoflexiuni

| Sungmi explică (pentru deeadeea111):

Din cate stiu genoflexiunile iti maresc musculatura deci ti le ingroase

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Sungmi):

Nu prea,
nu slabesti de unde vrei tu, plus masa musculara rupe stilu si la fete, cauta niste poze cu modele fitness feminine sa vezi cum arata niste picioare lucrate sau fundu.
Daca vrei sa slabesti, dieta + orice fel de sport, ideea e sa arzi mai multe calorii decat consumi.

| EA_Izabela_1991 a răspuns:

Iti recomand sa faci zumba sau genoflexiuni pentru celulita happy