| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce inaltime are randy orton,wade barret, shemus si brock lesner plss va rog mult de tot

Răspuns Câştigător
| klau95 a răspuns:

Poi man uite cum faci scrii pe google ce wrestlar vrei tu dar pui la sfarsit wikipedia si intri pe site de exemplu la jhon cena http://ro.wikipedia.org/wiki/John_Cena si iti da toate datele despre el cate kg are, in ce an s-a nascut, ce inaltime are.:)etc
Asa faci la fiecare in parte pui la sfarsit wikipedia si intri pe site.
Si arata si numele lor adevarat ca ala e doar numele de scena. FUNDA:))?

2 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Brock are 1.91 cm
Orton are 1.93 cm
Wade are 2.01 cm
Sheamus are 1.93 cm
Daca nu crezi ca e adevarat iti dau sursahappy

| sica2 a răspuns (pentru klau95):

Da-mi sursa man

| klau95 a răspuns (pentru sica2):

Poi man uite cum faci scrii pe google ce wrestlar vrei tu dar pui la sfarsit wikipedia si intri pe site de exemplu la jhon cena http://ro.wikipedia.org/wiki/John_Cena si iti da toate datele despre el cate kg are, in ce an s-a nascut, ce inaltime are.:)etc
Asa faci la fiecare in parte pui la sfarsit wikipedia si intri pe site.
Si arata si numele lor adevarat ca ala e doar numele de scena. FUNDA:))?