| CeVorbestiMa a întrebat:

In ultima vreme imi e tot timpul foame...fac sala de o vreme...o fii de la asta? sa mananc mai mult?

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Da, orice activitate fizică solicită organismul și trebuie să-ți mărești cantitatea de calorii consumată. Mânâncă mai mult, dar mânâncă sănătos.

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Da e posibil, un prieten a facut burta in loc sa faca muschi s-a apucat si el de 2 luni laughing

| CeVorbestiMa explică (pentru RobertMoon):

Pentru ca o inceput sa manance mai mult nu?laughing

| RobertMoon a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Da zice ca mananca mai mult dar tot n-are forta laughing

| CherciuIonica1997 a răspuns:

Odata ce depui efort in sala de forte e si normal sa iti creasca pofta de mancare. laughing Daca te tii de sala si esti slabut e bine sa mananci mult ca altfel daca esti piele si os si nu te hranesti bine n-are cum sa se umfle carnea pe tine laughing