| Anonimu173 a întrebat:

În ziua când lucrez picioare la sala, mai pot lucra și alta grupa de muschi cum ar fi biceps?

Răspuns Câştigător
| SkandallKamataru a răspuns:

Da sigur ca poti, important e sa ai un program bine stabilit.

Cel mai bine cauti pe Youtube in engleza cum sa te antrenezi pentru ca rezolvi mai repede decat cu 2 paralizati de pe TPU care te dezinformeaza.

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Da,asta cu lucratul doar unei grupe de mușchi într-o zi este doar un mit.

| Adriannast a răspuns (pentru Hyperion7):

Da, e mit, că e foarte recomandat sa lucrezi o grupă de mai multe ori pe săptămână?

| grasuakaleoakajohnylotorosanuakabigshaorma a răspuns:

Ba frate, nu e recomandat sa lucrezi picioare