| skate19 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva un program pentru sala? adica ce sa fac in fiecare zi, eu ma gandeam sa lucrez in fiecare zi cate o grupa de muschi ca sa o pot lucra calumea.e bine? gen luni: piept, marti: spate, miercuri : biceps, triceps, joi : umeri, trapez, vineri: picioare abdomen, si sambata sa mai aprofundez o masa musculara care am nevoie...gen mai fac o data piept... aveti alte idei?

Răspuns Câştigător
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Asculta ce zice Cosmin. Abdomenul doar 1 data pe saptamana. Maxim de 2 ori dar cu 2 zile pauza intre ele. Programul tau e foarte bun, dar mai bine lasa ziua de miercuri zi de pauza.
L: piept
M: spate
Mi: pauza
J: biceps+triceps
V: picioare
S: umeri+trapez
D: pauza

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Mie mi se pare ok asa. Insa abdomen poti face in fiecare zi nu strica big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pool77):

Ba strica, abdomenul se lucreaza O DATA pe saptamana, ca orice alt muschi.

Doar copiii mici il lucreaza zilnic.