| AndreutssaaTha a întrebat:

Keii' Heii! Ma puteti ajuta si pe mine? As vrea sa stiu de unde pot cumpara un skateboard. Dau funda celor mai bune raspunsuri. happy

7 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

Cel mai bine dai comanda.Nu in toate magazinele gasesti 1 skatebord care sa iti placawinking.Eu...am fix langa mine un magazin care are un skatebord.

| Aleeeexandra a răspuns:

Gasesti pe kickback.ro

| Căpşunăă a răspuns:

Ollie gang shop flava militia...etc

| 567 a răspuns:

De la magazin iti ei un skateboard lol big grin

| AndreutssaaTha explică (pentru 567):

Stiu ca de la magazin, dar am fost si nu gasesc. Asa ca m-am gandit sa-l cumpar online. tongue

| Luca74744 a răspuns:

Pai cumpara de la articole sportive daca ai asa magazin in oras eu am.

| AndreutssaaTha explică (pentru Luca74744):

Poi si eu am, dar... degeaba sad