| raresik95 a întrebat:

La 3 zile/saptamana. la sala, ma gandeam sa folosesc urmatorul program:
Lunitongueiept & Triceps
Miercuri:Spate&Biceps
Vineri:Umeri & Picioare
Este bine? Ce program mi-ati recomanda?

4 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Pentru inceput este ok, atat timp cat mananci corespunzator si tragi de tine este bine. Cu timpul iti recomand sa schimbi ordinea, sa nu se obisnuiasca organismul. Succes. Pt alte sfaturi si exercitii: http://antrenorpersonal.wordpress.com/

| andrey910 a răspuns:

Asa fac si eu momentan. Abdomenul il fac acasa, nu uita de el.

| SpaNu88 a răspuns:

Bai lasa'ma cu prosteala din asta de 2 lei. ce rezultate ai avut tu cu antrenamentu ala, ala nici nu se poate numi program! 16 serii pentru biceps. nici Arnold nu facea atatea baaaaaa!

| Xennofull a răspuns:

Eu merg la sala aproape zilnic!
Ti-as recomanda urmatorul program : intr-o zi axeaza-te pe o singura categorie, de exemplu triceps! asa o sa iti dezvolti musculatura mult mai repede! adica normal ar trebui sa le lucrezi pe toate dar bazeaza-te pe cate una. azi picioare, maine umeri, poimaine spate. tot asa!