| madalin90boss a întrebat:

Sall. azi vreau sa pun un bilet la stanleybet. o s-a pus 13 meciuri si imi iese 223 de lei. daca pun la -1 sau la -2 cat castig o sa am? dau funda. promit

Răspuns Câştigător
| chelie91ptm a răspuns:

E o prostie asta cu cerutul din ele. daca prinzi la - 1 iti iei 5, 6 lei, nu cred ca te-ar ajuta cu ceva.

4 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Iti imparte castigul la 2. se inmuleste cotele care le prinzi si imparti la 2. eu te sfatuiesc sa il lasi simplu.

| chelie91ptm a răspuns:

Poti cere din ele atunci cand bagi cote mari, cand ai un bilet peste 1500 de ron.

| MadNNNeS a răspuns:

Sunt prea multe meciuri, e foarte greu sa le prinzi pe toate, oricat de sigure par meciurile.

| uNNe a răspuns:

Pai la -1 cam maxim 200 minm 2 lei iar la -2 maxim 180 mim 0, 8 am fost in situati tahappy dar eu pun la Public Bet te sfatuiesc sa pui -1 funda?:d