| alexx102428 a întrebat:

La stanleybet daca vreau sa pun mai multe meciuri din ligi diferite merge pe acelasi bilet sau pun pe bilete diferite? Funda

3 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Toate meciurile care vrei sa le pui, merg pe aceleasi bilet.NU conteaza daca sunt dfin ligi diferite! Eu pariez numai la Stanleybet.winking

| alexs99 a răspuns:

Poţi să pui pe bilet meciuri din campionate diferite, din zile diferite, chiar din sporturi diferite, nu contează, important e să ai grijă să nu depăşeşti numărul maxim de meciuri pe care le poţi juca pe un bilet(15).Vezi că se câştigă mai uşor cu puţine meciuri cu cote măricele decât cu meciuri multe "sigure".
O zi bună.

| Mrme a răspuns:

Poti sa pui cate meciuri vrei tu si nu conteaza din ce liga e. Poti sa pui meciuri de hochei, de volei, de fotbal pe acelasi bilet.