| bogdannel21 a întrebat:

Salut,am 17 ani, inaltimea:1.80 si greutatea 100 kg.De curand m-am apucat de sala, in primul rand sa slabesc, dar apoi sa ma definesc oarecum. Flotari nu prea pot sa fac din cauza greutatii, tractiuni nici atat. Vreau sa ajung la 80-85 kg.Alerg pe bicicleta sau banda(pe banda alerg in anumite intervaluri cam 4-5 min si apoi iar mers 3-4 minute)fac cardio cam 30-40 min pe zi si ma duc zilnic la sala.Ce antrenament imi recomandati pentru definire si desigur slabit? Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| 4For5Five a răspuns:

Faci bine ceea ce trebuie, iti recomand sa faci asta in continuare! Poti sa mananci si multe legume, verdeturi! Sper ca ti-am fost de ajutor!