| Anablondyi a întrebat:

Ce antrenament imi recomandati la sala daca vreau sa slabesc? Cat cardio? Cata forta.mersi.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Incearca sa faci cat mai multe repetari cu greutati mici, depinde de unde ai depunerile de grasime, daca ai pe burta incearca sa faci abdomene iar cu partea de alergat incepe cu alergat usor 4-5 minute pe urma treptat cresti viteza, nu are rost sa alergi ca nebuna la viteza maxima sa iti scoti sufletul, incearca incetul cu incetul in ritm normal!