| RareSika11 a întrebat:

Ma gandesc ca ati auzit si voi de BarBrothers. https://www.youtube.com/watch?v=nqbFPN0SkLI. Infine, as vrea un program de genul care sa includa 4 zile pe saptamana, tractiuni flotari si picioare, cine stie foarte bine, il rog sa-mi spuna un program, ca sa pot progresa gen cum a progresat baiatul din video!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu faceam de 3 ori pe saptamana : impins, tras, picioare.

Tras :

- tractiuni intr-o mana ( sau muscle up )
- tractiuni negative intr-o mana
- tractiuni priza larga pentru spate
- tractiuni in triunghi ( stanga-dreapta sus )
- tractiuni pentru biceps

impins :

- flotari intr-o mana
- flotari cu saritura
- flotari la paralele ( sau la bara ) cu tot corpul in aer
- flotari din stand in maini la zid ( poti sa incepi cu el daca ti se pare greu )
- frog stand, 30-50 de secunde
- L-sit, 30 de secunde

Picioare :

- genuflexiuni intr-un picior
- genuflexiuni intr-un picior asistate
- genuflexiuni cu greutate
- fandari cu greutate
- sprint

| RareSika11 explică (pentru Cosmin86):

Si cum ti-ai impartit programul? Faceai de la tras, tot ce mi-ai scris, intr-un antrenament? sau de la impins? de 3 ori pe saptamana am inteles, dar cum ti-ai selectat programul? Luni? Vineri? Miercuri?

| Cosmin86 a răspuns (pentru RareSika11):

Da, cam asa. In general 1 zi antrenament, 1 zi pauza.