| Eugeniusu a întrebat:

Mi-am cumparat "Creatine Xplode 500g" am inteles ca e buna, am luat-o cu 120 lei de la sala. Tipul care mi-a vandut-o mi-a zis sa iau o jumatate de lingura dimineata pe stomacul gol, si dupa ce termin antrenamentul (dupa-masa) peste 30 minute sa iau inca o jumatate de lingura. Mi-a mai zis sa mananc mult dupa antrenament si putin inainte de antrenament. Problema este ca pe acel borcan de creatina scrie sa iau o lingura intreaga dimineata sau dupa antrenament, una intreaga. nu doua jumatati. Voi cum spuneti sa iau creatina? Imi dati si niste sfaturi? Dau funda si vot, multumesc!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu scrie undeva doza zilnica?

| Cosmin86 a răspuns:

Faza e ca nu conteaza prea mult, cum o iei si cand o iei, conteaza sa fie in organism.