| Andrəi a întrebat:

Mi-am instalat o aplicație pentru arm workout si intr-o saptamana (fac zilnic exerciții pentru 2 zile adica 14 zile le fac intr-o saptm, fără pauza am avut febra musculara dar am facut mai multe antrenamente si nu m-a mai durut) acum 2 saptm aveam 27 in brat, acum am 31 am început sa slabesc si am zis ca dupa ce termin zilele aplicatiei vreau sa fac alt segment de muschi dar nu stiu care picioarele, spatele sau abdomenul?

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Fugi ma d-aici ca tot 27-28 ai in braţe... Daca orice amator cu o alimentatie vai de capul ei si cu o aplicatie pentru exercitii gen Calisthenics crestea 4cm intr-o saptamana, atunci unu care facea exerciţiile calumea si avea o alimentatie perfecta, cat crestea in brat? 20?

| Andrəi explică (pentru raMLesS):

Https://www.machomen.ro/adauga-3-cm-in-brat-intr-o-singura-zi,fac antrenamentul asta, caram inainte saci de moloz de cate 40 de kg la casa, faceam antrenamente cu lanturi 30 de min seara si 30 de min dimineata si da ai dreptate cum dracu 31 în brat era 30 imi pare rau

| raMLesS a răspuns (pentru Andrəi):

Nu asa functioneaza organismul, habar n-ai ce inseamna masa musculara si cum creste ea.
Cu ce greutate faceai antrenamentele? Antrenai aceiasi grupa zilnic?
Raspunde-mi ca sa-ti pot da peste nas.

| Andrəi explică (pentru raMLesS):

Tocmai am zis caram saci de 40 kg si antrenamentele le faceam cu 30 de kg si faceam aceiasi grupa zilnic chiar daca stiam ca nu o sa creasca mai repede