| theallamericanrejects a întrebat:

Neata! Maine o sa-mi cumpar o bicicleta, eu imi doresc una rapida si rezistenta.E buna o semicursiera de 300-350 lei sau care ar fi cea mai buna alegere la banii astia? Multumesc!

3 răspunsuri:
| ionu0k9 a răspuns:

Da e adevarata partea cu rotile iti recomand un mountain bike second hand deoarece preturile sunt mai rentabile si bicicletele mult mai bune decat ce poti gasi la 300 lei

| Alfred50 a răspuns:

Sall.E buna.

| theallamericanrejects explică (pentru Alfred50):

Unii mi-au spus ca la semicursiera rotile se strica repede, asa e?