| JusTPauL a întrebat:

Normal ar trebui sa mai pun cateva grame pe mine daca continui sa iau suplimente si nu mai merg la sala timp de 7-10 zile?
Am renuntat la creatina dar continui sa iau o portie de proteina whay si una de gainer in fiecare zi.

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Ai facut foarte bine! BRavo laughing)) cu siguranta o sa mai pui cateva grame.

| JusTPauL explică (pentru HadesSs):

Ultima data am pus 2kg un 8 zile..acum sper ca macar 500g. Pentru ca de 5 saptamani sunt exact la aceiasi greutate.

| HadesSs a răspuns (pentru JusTPauL):

2 kg in in 8 zile este tesut adipos nu ai cum sa pui masa musculara nici macar grasime in timp asa scurt happy

| Quadrillion a răspuns:

Sigur, tot ce este in plus se depune