| ygr3ku a întrebat:

(Nu am gasit categoria Caini/Animale de companie)
Am un pui de AmStaff (3 luni) si nu stiu cum sa fac sa o obisnuiesc in apartament/baie singura cat sunt plecat la munca!

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Există categoria " Hobbies and Pets ", ştiai? Cât despre puiul de AmStaff îl poţi obişnuii uşor. Când eşti plecat la muncă lasă un aparat deschis (radio sau televizor) ca să-i ţină companie.Succes.

| ygr3ku explică (pentru Karinakari99):

In baie? nu cred ca e o idee buna, din moment ce punctul cel mai inalt in baie(ca acolo sta el) e masina de spalat, loc pe care l-a cucerit deja destul de usor...intra si iese singura in cada, sare pe masina de spalat... urmeaza ghiuveta si a cucerit tot!

| ygr3ku explică (pentru ygr3ku):

A ajuns si la ghiuveta zilele trecute... a cucerit-o si a pus-o la pamant... la propriu