| amorezul17 a întrebat:

Nu stiu in ce tip somatic ma includ, am 1, 87 inaltimea, 75 de kilograme, cresc in forta si in masa musculara repede si de ingrasat ma ingras greu, pentru ca sunt foarte activ, iar daca ma prind de incheietura, degetele mainii de abia se ating, si am umeri mari.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu are nicio importanta ce tip somatic esti, nu ar trebui sa te preocupe asta.

| AntrenorFitness a răspuns:

Uite aici... http://www.despreculturism.ro/tipuri-somatice/ e foarte usor sa-ti dai seama.