| anonim_4396 a întrebat:

Oare daca ma apuc pe la 14-15 ani de fotbal pot sa fac de performanta?

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Depinde de talentul tau si de determinarea ta. Spre exemplu sunt unii care fac fotbal de la 2 ani si nu au reusit sa ajunga la echipe mari, asa prin liga 3. pe cand sunt altii care s-au apucat la 20-28 de ani si au ajuns la echipe de Champions Ligue. Totul tine de cat de determinat esti sa faci exercitiile corect si sa te mentii in forma.

| anonim_4396 explică (pentru Tavy100):

Da-mi un singur exemplu de jucator care s-a apucat de fotbal la 28 de ani si acum joaca in Liga Campionilor.

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

An,scuze de greseala

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Eu cred ca da, depinde de talent...Un coleg face de performanta de acum un ani(acum are 10 ani)

| food23 a răspuns:

E cam tarziu. depinde daca o sa fii bun. succes

| razvancena a răspuns:

Da poti sa faci performanta daca ai telent si iti place