| Ruxandra15 a întrebat:

Pe cine alegeti dintre Sharapova si Halep? Justificati.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halep bineinteles, pentru ca este romanca si aduce o imagine pozitiva romaniei prin talentul si priceperea ei

| Ruxandra15 explică (pentru anonim_4396):

Ai citit ce a zis Bouchard?
Am ras jumatate de ora la articolul ei. Multa dreptate are ziarista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Nope, nu am citit, nu am timp de mass-media, oricum, cca 99, 99% dim mas-media sunt minciuni

| Ruxandra15 explică (pentru anonim_4396):

Cauta ziarista Bouchard franta sa vezi cum a facut-o de ras pe Halep. Si are dreptate in tot ce zice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

In fine, eu ti-am dat optiunea mea, nu ma intereaseaza ce spune x si y si un mare P.S nu cunosc lumea sprtului...:d

| Ruxandra15 explică (pentru anonim_4396):

Dar cred ca le-ai vazut pe amandoua jucand nu? Sau o alegi pe Halep ca e Romanca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Pai din cate stiu si eu, Sharapova e mult mai buna in practica tenisului, Halep este si ea foarte talentata dar mai are de papat si de muncit pana o poate invinge pe Sharapova

| Ruxandra15 explică (pentru anonim_4396):

Bravoooo. In sfarsit un om care gandeste logic. O sa o invinga cand iese la pensie ca mult nu mai are Sharapova ca doar are 28 de ani imediat.