| Numero1 a întrebat:

Pe site-ul Pro Nutrition mi se cere CNP-ul si seria/nr buletin prntru a efectua o comanda, ce sa fac sa le dau, eu nu prea vreau, o fi obligatoriu? Voi a-ti cumparat vreodata de la ei? V-a cerut Cnp-ul?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De cand naiba cer cnp-ul? laughing

da, pe vremuri cumparam de multe ori de la ei, dar dadeam CNP-ul cand sosea curierul si cand semnam de primire.

| Numero1 explică (pentru Cosmin86):

Deci?
P.S. Se pare ca daca cumpar fara cont nu-mi cere CNP-ul, daca imi creez cont imi cer CNP-ul WTF... deci oricum ar fi trebuie sa dau CNP-ul? ori ca e pe site ori la livrare. Il dau?

5 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Comanda de aici ca nu-ti cer nimic.
http://www.megaproteine.ro/ si nici cei de la Fan curier cand iti aduc coletul...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru AntrenorFitness):

Megaproteine au preturi mai mari ca la sala, prefer vitabolic sau prafurisipastile

| AntrenorFitness a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Da, is multi. Eu prefer sa cumpar de unde am incredere 100% ca sunt produsele originale. Chiar daca is mai scumpi, stii cum e.
Dai un ban, dar stai in fata!
Si nu-ti cer atatea chestii...CNP,XH...
Fiecare stie cum e mai bine pentru el.big grin

| Alinaka a răspuns:

Sunt multe site-uri care nu iti cer CNP, vezi sumplimente pe http://www.culturism.net nu am vazut sa ceara decat nume si adresa de livrare.