| Dumitrescuiulia123 a întrebat:

Pe timpul asta de carantina /pandemie, ce credeți mai pot sa merg la sala de fitness fără să mă vaccinez?;( As dori mult sa mă țin de sala daca tot m-am apucat și îmi place, vreau sa am și eu niste mici schimbări

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt inchise salile de sport, fitness si orice alte activitati.

| Cosmin86 a răspuns:

Pai vaccineaza-te, ce mare chestia... ar fi trebuie sa fi facut asta pana acum.

| Dumitrescuiulia123 explică (pentru Cosmin86):

Nu mă vaccinez, sunt copilă.
Mi-a spus un băiat care merge și el la sală că în timpul asta (nu e vaccinat ), că mereu când se duce își face test?

| CosminFlo a răspuns:

Daca si fara restrictii nu puteai merge decat cu vaccin dar vorbind de restrictii active.
Desigur, ai putea sa incerci la niste sali mai mici, mai necunoscute s-ar putea sa te primeasca dar la cele mari, fara vaccin ma indoiesc, dar poti incerca, noroc si bafta la greutati?