| Anca2999 a întrebat:

Pentru antrenament acasa, cu ce sa incepi... maini,picioare,abdomen, coapse? Pentru fetebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| xPikaChux a răspuns:

Maini,picioare,coapse,abdomenhappy

| xPikaChux a răspuns (pentru xPikaChux):

Oricum ordinea nu prea conteaza atata timp cat faci corect exercitiile.

| Anca2999 explică (pentru xPikaChux):

Aaa thinking Si e ok sa lucrez fiecare grup de muschi la zi..adica de exemplu azi maini maine picioare si tot asa. laughing? Sau toate intr-o zi :-ss?

| xPikaChux a răspuns (pentru Anca2999):

Pai ai putea sa le faci pe toate intr-o zi si sa faci putin din fiecare grup de muschi...asa fac si euhappy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideal ar fi sa incepeti cu creierul...

| Wehes a răspuns:

Sincer nu cred ca iti poate recomanda ordinea.
Deoarece le-ai enumerat toate grupele respective, banuiesc ca vrei sa le lucrezi pe toate.
Astea e si ideea : le lucrezi toate.
Daca poti sa ajungi la sala, ar fi si mai bine.
P.S ( Nu am zis sa lucrezi toate grupele in 1 singura zi. Iti faci un program pe 2-3 zile si asa lucrezi.
Un exemplu : Luni : Brate + abdomen.
Marti : Coapse + picioare.
Nu trebuie sa le lucrezi neaparat asa, ti-am dat doar un exemplu. )
Bafta!

| Anca2999 explică (pentru Wehes):

Multumesc thinking Chiar folositor!

| kameleonic a răspuns:

Abdomen

| Anca2999 explică (pentru kameleonic):

Si cam in ce ordine vin. abdomen, dupa?

| kameleonic a răspuns:

De fapt
1 – Piept – Biceps – Triceps
2 – Spate – Umeri
3 – Coapse – Gambe – Abdomen

| Wehes a răspuns (pentru kameleonic):

Ti-a si specificat in intrebare, ''Pentru Fete'' si tu recomanzi program de culturism?

| BruthalHeart a răspuns:

Pai ti-as indica capul prima data apoi mainile, trunghi, abdomen, coapse si cele din urma picioarele