| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pentru cei ce joaca la Pariuri Sportive la SUPERBET. Dacă joci sistem, sa zicem pui din 30 meciuri sa câștigi 20, trebuie selectate cele care crezi ca sunt meciurile pe care câștigi sau pierzi? Sau nu contează chestia asta? FUNDA!

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Aleg sa mi fure cineva sa mănâncă și bătaie decât săi bag acolo

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru GraniniCuPiersica):

De ce te tot bagi tu în seama fără rost!?!

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Să ști că ai dreptate