| IonGab10 a întrebat:

Pot cantari mancarea, in loc de un cantar de bucatarie cu un cantar corporal?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, cîntarul de bucatarie cîtareste in grame iar cel uman in kilograme, ori daca ti un regim tu trebuie sa manici cîntarit in grame nu in kilograme, ai voie spre exemplu 100 grame paine nu un kilogram de paine, trebuie sa ti cumperi un cîntar de bucatarie care te va ajuta sa cîntaresti corect alimentele.

| 19flo79 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Trebuia sa-i spui da laughing

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Da, sacii de cartofi, sau ceva de genul... happy
Un cintar corporal are limita minima de 5 kg, deci nu ai cum.