| IonutValeriu a întrebat:

Pot lua proteinele si creatina in mancare? Adica sa-mi pun o cupa peste mancare sau in mancare, nu stiu. Nu prea imi face placere sa le beau, as prefera sa le pun in mancare. Eventual in niste ovaz cu lapte si banane + o cupa de proteine. Dar nu stiu daca isi mai fac efectul la fel de bine ca atunci cand le bei

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"Nu prea imi face placere sa le beau" -> inseamna ca ai niste produse de PROASTA calitate, ele ar trebui sa fie bune, ca un desert.

| RoCkKiD a răspuns:

In combinatia ta cu ovaz, banane, lapte ar merge. In principiu nu e o problema doar ca de cele mai mult ori rezultatul va fi mai scarbos decat daca ai face un shake normal. Mie imi pare ca sunt mai usor de baut daca pui mai multa apa si le bei pe post de apa de-a lungul zilei asa lungite.

| IonutValeriu explică (pentru RoCkKiD):

Nu are treaba ca sunt 2L sau 250ml? tot efectu ala il au?

| RoCkKiD a răspuns (pentru IonutValeriu):

Tot aia e