| TheBoY a întrebat:

Programul acesta este bun pentru sala?
Luni:spate si triceps
Marti:piept si biceps
Miercuri:picioare si umeri
Joi:spate si triceps
Vineri:piept si biceps

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E program de copii mici si firavi.

Doar nu esti serios sa pui muschi cu programul ala...

piept si spate de 2 ori pe saptamana... serios?

| cyseroo a răspuns:

Incearca sa te axezi mai mult pe biceps si piept...pentru ca bicepsul este un muschi mai mic care se dezvolta mult cu un antrenament potrivit....plus ca i mai important pentru ca in viata de zi cu zi aia sunt mai bine vazuti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru cyseroo):

In viata de zi cu zi a COCALARILOR sunt aia mai bine vazuti.

E STUPID sa adaugi 1 cm la biceps FARA sa adaugi 1 cm la TOATE grupele, asa zicea Arnold.

DOar cocalarii pampalai fac piept si biceps mai mult decat alte grupe.

p.s. : fara spate si umeri, nu o sa arati NICIODATA masiv, indiferent cat piept faci tu