| zorab95 a întrebat:

Am 17 ani 75 kg si 1, 88 inaltime si fac sala de 2 saptamani si as vrea sa iau Rapid Mass... ce ziceti este prea repede? sa mai fac sala si dupa sa iau?.. Si ma poate afecta cu ceva negativ Rapid Mass?

9 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Eu zic sa mai faci o vreme sala

Răspuns utilizator avertizat
| MiculFaraon a răspuns:

Nuuu! E prea repede sa iei. Mai fa sala pe putin o luna ca sa mai pui ceva pe tine si dupa poti lua. Succes!

| LaRkiNNN a răspuns:

Fac si eu sala de aproximativ 3 luni si iti zic sincer ca se vede. nu merita sa iei nici un "Rapid Mass" pentru ca numai te strici, fa muschi naturali. Daca nu ma crezi, ia-l pe un prieten d-al tau la sala si faceti aman2... pune-l pe el sa ia chestiile alea (sa nu te strici) si tu sa faci normal, dupa un an luati-va la trante sau la un skanderbang sa vedeti care`i mai tare. O sa para el mai mare si asa dar asa il bati de nu stie cum il cheama. Ti-am zis, fa sala cat de mult poti... NU LUA NIMIC IN +! Daca te-am ajutat da-mi o funda big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru LaRkiNNN):

Alt copil mic paralel cu sportul

cuvantul "skanderbang" nu exista, esti si analfabet?

p.s. : suplimentele maresc FORTA, copil mic ce esti

| zorab95 explică (pentru Cosmin86):

Cosmin deci eu am m-ai facut sala acuma jumate de an si acuma m-am apucat din nou si fac de 2 saptamani. E bine sa iau acum Rapid Mass?

| Wehes a răspuns (pentru LaRkiNNN):

Si cu ce d-zeu sa-l afecteze negativ, un supliment?!

| Cosmin86 a răspuns (pentru zorab95):

Eu as lua ceva mai bun.

rapid mass are putine proteine si multi carbohidrati, mult zahar si indulcitori artificiali

mai bine iei un supliment de calitate, de la o firma de top avizata medical ( optimum nutrition, now foods, dymatize, etc. )

| Cosmin86 a răspuns (pentru LaRkiNNN):

Hai ma COPIL RETARDAT, mai explica-ne cum e cu skandenberg sau trante + suplimente laughing)