| GaByScream a întrebat:

Sal'tare! In legatura cu exercitiile pentru bicepsi cu mana pe genunchi... Cand e bine sa le fac? dimineata sau seara? un raspuns va rog

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Salut! Normal si cel mai bine ar fi sa faci sala dimineata indiferent de ce faci pentru ca atunci muschii sunt odihniti.
Odata ce toata ziua mergi faci treburi te duci la cumparaturi s.a. seara o sa fii mult mai obosit si nu faci nimic chiar daca tu reusesti sa ridici nu se pune nimic pe tine ca nu sunt muschii odihniti. Asta e parerea mea si a multor persoane. Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Spaz472):

Serios? mai documenteaza-te sa vezi de ce e o prostie sa faci sala dimineata.

ca fapt divers, sala se face la 2 ore dupa o masa bogata in carbohidrati ( si cu ceva proteine ).

Dimineata esti in stare CATABOLICA, adica e CEL MAI PROST moment sa faci sala.

4 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Cand ai tu antrenament.Nu e o regula.

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Eu asta le fac in functie de antrenamente... Le fac si dimineata si la pranz si seara(nu de 3 ori pe zi, ca sa nu intelegi gresit laughing )

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Cand ai timp...recomandat dupa ce mananci ca sa aiba corpul ce sa arda