| Dexter_8386 a întrebat:

Sal TPU. am si eu o intrebare pentru cei care au role si stiu sa faca anumite scheme pe role, "cum se face oprirea la 360 de grade pe role fara frana?" fiinda stiu multe scheme, doar asta e singura pe care nu o pot face si cateodata ma enervez. dau fundabig grin

P. S. incercati sa imi explicati mai mult cum sa pun picioarele, si va rog sa nu incepeti cu teoriile ca deja ma doare capul la cate teorii am auzit si nu au mersstraight face

Răspuns Câştigător
| Micutsa01 a răspuns:

Buna. poti sa pui frana intorcando`te spre partea opusa spre care mergi sh apoi sa iti continui drumul. ori pui frana ca pe patinaj. cu un picior mergi drept sh celalalt il intorci putin sa nu se toceasca rotile. poti pune frana sh sarind. sari intr-o partesh sh te opresti repede. doar ca poti cadea.
Uite cateva filmulete cu scheme. daca vrei sa invetzi mai mult:
http://www.youtube.com/watch?v=btlGOIglHEg
http://www.youtube.com/watch?v=H8W8gJFvD_M&NR=1

Sper ca te-am ajutat. pa :-h

| 10roxana10 a răspuns (pentru Micutsa01):

Buna ai idee cum doamne reglez rolele de la RCO? TE ROGGGGGG

2 răspunsuri:
| Dexter_8386 explică:

Multumesc mult, sa stii ca au mers sfaturile, doar acea cu saritura mai am de lucrat, in orice caz, meriti fundawinking