| Anonymus3000 a întrebat:

Azi am luat nota proasta la sport pentru ca am alergat prea incet am facut 50m in 9.2 sec. Stiu e stanjenitor mai ales ca sunt si la fotbal dar eu am o scuza : am probleme de sanatate si trebuie sa iau pastile care imi cresc pofta de mancare si sunt mai grasut.Deci ce as putea sa fac sa devin mai rapid in cel mai scurt timp posibil...
PS: De slabit nu prea pot fac exerecitii dar slabesc numai cand micsorez si doza de pastile adica din 2 in 2 saptamani o micsorez pana (sper ) sa ajunga la 0.

3 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Daca vrei cu adevarat poti sa fi nu numai mai rapid, ci sa iti cladesti un corp armonios si sa fii cel mai bun daca ai multa vointa si cum spunea raissa20 nu conteaza ce spun altii, tu concentreazate la obiectivul tau si lasa-i pe ceilalti tu iti traiesti viata ta no traiesc ei in locul tau tu iei deciziile.

| Anonymus3000 explică:

Da dar eu fac si fotbal si e dorinta mea sa devin mai rapid.

| papusikatha a răspuns:

Numai pleca urechea la ce spun altii... daca cineva te face gras tu ii spui: ""Eu sunt gras, tu esti urat, eu pot sa slabesc, tu ce poti sa faci?"" laughingSi pana la urma nu toti suntem perfecti, fiecare ne pricepem la cate ceva, si ce daca ai facut 9.2 secunde? E un timp bun. Fii atent doar la laude, lasa-i pe cei ce nu te apreciaza.