| Anonymus3000 a întrebat:

Azi am luat nota proasta la sport pentru ca am alergat prea incet am facut 50m in 9.2 sec. Stiu e stanjenitor mai ales ca sunt si la fotbal dar eu am o scuza : am probleme de sanatate si trebuie sa iau pastile care imi cresc pofta de mancare si sunt mai grasut.Deci ce as putea sa fac sa devin mai rapid in cel mai scurt timp posibil...

PS: De slabit nu prea pot fac exerecitii dar slabesc numai cand micsorez si doza de pastile adica din 2 in 2 saptamani o micsorez pana (sper ) sa ajunga la 0.

3 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Sa te chinui sa alergi. daca nu scazi sub 8 inseamna ca nu esti facut pentru viteza, poate este facut pentru rezistenta.

| tapeee a răspuns:

In 50 de metri nu ai cum sa obosestistraight face! Deabia apuci sa respiri de cateva ori.

| tudus a răspuns:

Nu ai ce face decat sa iti antrenezi rezisteta ca sa nu mai oboseti pe la sfarsit si sa ai ziteza maxima adica 12km/ora continu si la sfarsit probei nu incetini nu incetini