| Anonymus3000 a întrebat:

Azi se fac 3 saptamani de cand mi-am luxat cotul si 1 saptamana de cand am scos ghipsul si mana mea se simte foarte bine inca nu pot sa o indrept perfect da o folosesc la treaba si nu ma doare credeti ca as putea sa reincep sa joc fotbal? daca nu atunci cand voi si pregatit sa joc. Argumentati! Funda

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fotbal poti sa joci in orice moment, numai ca trebuie sa fii foarte atent cu luxatia, a doua oara va sarii mai usor si perioada de revenire fa fii mult mai indelungata si cu dureri mai mari! Asa ca multa atentie!

| Alynus_9386 a răspuns:

Poti sa joci dar cu atentie si de preferat pe teren si nu in poarta.