| PustiuD a întrebat:

Sal TPU Ce ziceti e bun acest antrenament pentru masa musculara :
incalzire 5 minute
10 flotari a cate 5 serii pauza 60 sec luni 90 miercuri 120 vineri cu timpul mai multe
15 abdomene a cate 5 serii pauze la fel cu timpu mai multe
genoflexiuni 15 a cate 5 serii pauze la fel cu timpul mai multe
ridicari pentru biceps sticla 2, 5l a cate 12 ori cu timpul mai multe si mai grea sticla tot asa pauzele
Mananc c 2 ore inainte si cu 15-30 dupa antrenament dar nu mult si dupa mai iau odata o gustare peste 2-3 ore
si seara
Antrenamentul incepand de la ora 10
Nu ma grabesc sa fac muschi ca alti in 2-3 sapt 1 lui
Iar la exercitii luni fac 10 flotari miercuri 12-15 vineri 15-18 si tot asa cu toate exercitiile daca mai e ceva de adaugat spuneti-mi voi

Răspuns Câştigător
| pytyk_2297 a răspuns:

Salut pare destul de bun programul dar incearca sa adaugi cand simti ca poti face 10 flotari in pumn lejer atunci sa adaugi una in plus incearca sa faci 4 serii si daca vrei sa nu te mai chinui cu sticle ia un ghiozdan umple-l cu sticle cu apa si pune-l pe un bat sau pe o bara si ridica-l si ai grija la nutritie poti incerca batoane fibrobar de la redis bafta la muschi funda puppy dog eyes?

| Cosmin86 a răspuns (pentru pytyk_2297):

Esti o femeie frustrata de vrei funda?

4 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Fa grupat nu asa... luni faci biceps piept, si miercuri triceps spate, incepi cu grupa mai mare. gen spate miercuri

| dracu14 a răspuns:

Inuti;
in primul rand trebuia sa grupezi, o grupa mare cu una mica
in al doilea rand ar trebui sa te duci la sala, acasa faci doar progrese lente
pentru progrese mai ai nevoie si de o alimentatie corecta si 8 ore de somn

| FerreroRocher a răspuns:

Salut.
Eu nu ti-as recomanda asa.
Deoarece cat de puternic ai fii in musculatura nu rezista corpul. Faci febra. Mai bine incepi usor usor.
Incepe cu antrenamentu. Dupa aia flotari etc.

Sper ca ti-am fost de ajutor. ♥`-`♥