| Anonymus3000 a întrebat:

Deci eu am 13 ani si fac in 50 m 9.2 sec crying stiu e rusinos. Mai ales ca sunt si fotbalist. Sunt disperat vreau cele mai bune metode de a deveni mai rapid si a nu mai obosi asa de tare in cel mai scurt timp. Ori ce. Ma antrenez din greu in fiecare dimineata alerg vreo 300m si mai si obosesc din cale afara. Va rog orice metoda pana sambata ca am meci de fotbal si trebuie sa fiu rapid dau funda.

5 răspunsuri:
| andrei1121 a răspuns:

Stiu cum e ca si o facu in 10 secunde 50 de metri si sunt si eu fotbalist dar partea buna e ca sunt portar asa ca te sfatuiesc sa mananci mai santaos

| Anonymus3000 explică (pentru andrei1121):

Mananc chiar foarte sanatos fiindca am o boala si trebuie sa tin regim.

| andrei1121 a răspuns (pentru Anonymus3000):

Poate ca e din cauza bolii

| Anonymus3000 explică (pentru andrei1121):

Poate, ca la inceputul bolii nu aveam voie sa fac sport dar acum am voie si trebuie sa imi revin in forma deci mai astept pareri, exercitii etc.

| zinedinzidan a răspuns:

Poate din cauza bolii sau din cauza adidasilor asa aveam si eu niste adidasi grei si faceam 50 m in 10 sec da i-am schimbat cu de aia usori si faceam 50 m in 6 sec