| FanCS a întrebat:

Uitati eu in fiecare zi joc fotbal afara la un teren vechi cu doi prieteni.De obicei ii fac praf la fotbal dar de la un timp mie mai greu sai driblez? um sa ma antrenez ca sa driblez mai bine la fotbal. Apropo eu fac fotbaldar nu simt ca evoluez.

Răspuns Câştigător
| denis987 a răspuns:

Salut. Si eu fac fotbal cam din luna August a anului trecut. Eu sunt fundas insa sa stii ca de cand merg la fotbal am inceput sa driblez foarte bine si se simte. greu trec de mine prietenii cu care joc fotbal afara (sunt destul de multi la fotbal) + ca ii si driblez. ai rabdare, incerca sa faci genoflexiuni, sa alergi zilnic pentru muschii picioarelor. Succes

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Exerseaza pe plaja ca e greu de controlat mingea acolo in brazilia argentina asa joaca copii
mergi cat de mult poti cu mingea la picior pentru ati dezvolta controlul asupra mingii

| inuman a răspuns:

Da-mi 100 de lei si te invat eu laughing

| geani2001 a răspuns:

Inscriete la niste cursuri de fotbal sau cauta pe net niste scheme noi